NikolicovaV r.1989 jsem ukončila studium fyzioterapie a po té pracovala na Klinice rehabilitačního lékařství pod prof. V.Jandou. Specializovala jsem se na pacienty s vertebrogenním syndromem. Od r.2003 jsem začala poznávat jógu v různém pojetí, vedla lekce powerjógy v různých pražských studiích. V posledních pěti letech jsem se věnovala studiu jógové terapie na FTVS UK v Praze, kde se mi ukázaly mnohé znalosti a zkušenosti z rehabilitace jako dobrý vklad do praxe jógové terapie. Studium jsem ukončila jednoročním studiem jógové filozofie a etiky na FF UK. Ve své práci hledám s klienty osobitý přístup k pochopení těla a jeho projevů na různých úrovních. V lekcích jógy či cvičeních pro zdravá záda pracuji s pozicemi, kde hlavní důraz kladu na pozornost. Pozornost do vědomého pohybu a práce s vědomě řízeným dechem je způsob či cesta ke vnímání sebe sama a po té pochopení, jak je důležité sám aktivně poznat a pochopit příčinu našich obtíží a najít správnou cestu k harmonii ať na fyzické či jiné jemnější úrovni. 

Kontakty:

tel: 604 278 274

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podzimní kurzy

Čtvrtek   17.30 – 19.00   Jóga s lehkostí – kurz pro začátečníky

Jógové cvičení od základů a s prvky vývojové kineziologie, tzn. zapojení hlubokého stabilizačního systému páteře, jež postupně upravuje držení těla, pohybové a dechové stereotypy a napomáhá odstranit přetěžování určitých svalových skupin. Součástí jógových lekcí je vědomá práce s dechem, s pozorností k pohybu a uvolňování přebytečného napětí. Cvičení je vhodné nejen pro začátečníky jógy, ale také pro ty, kteří se obávají cvičení jógy pro své pohybové omezení.

Čtvrtek    17.30 – 19.00   Jóga – kurz nejen pro pokročilé

V tomto kurzu jógy navazujeme na již získané zkušenosti a znalosti z předchozích kurzů, které budeme dále rozvíjet.

V obou kurzech je kladen stále důraz na individuální přístup, smysluplnost cvičení opřenou o znalost fyziologie těla, zdravých principů pohybu a jógového cvičení se všemi jeho benefity.

Termín pro oba kurzy: ---  

Cena za každý kurz:      1600,- Kč 

Necvičí se:                    ---

 

Závazné přihlášky, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu  sylvie.nik+joga@gmail.com. Počet míst je omezenzařazení do kurzu bude dle pořadí příchozích přihlášek. V potvrzení Vaší přihlášky budou zaslány konkrétní informace k platbě.