Kateřina Santolíková

Úterý  17.30 – 18.45   Pilates pro zdraví

Cvičení je založené na posilování svalového aparátu v souladu s principy zdravého pohybu. V průběhu lekcí klademe důraz na souhru pohybu, dechu a správného zapojení centra těla (core). V rámci pilates pohybů si osvojíte správné pohybové návyky, které se mohou stát prevencí civilizačních chorob. Pilates je vhodný pro každého bez ohledu na tělesnou zdatnost a věkovou kategorii.

Úterý   19.00 – 20.15   Jóga pro zdraví

Lekce jsou vedeny dle složení a potřeb klientů. Vždy s ohledem na jejich zdravotní a fyzickou kondici. Při cvičení dbáme na všechny základní principy - správné dýchání, aktivace hlubokého stabilizačního systému, uvolňování přebytečného napětí svalů a práce s koncentrací. Cvičení jógy je vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Termín pro oba kurzy:  18.9. – 4.12. 2018   

Cena za každý kurz:       1700,- Kč  (cena za 11 lekcí, 1 lekce zdarma)

 

Závazné přihlášky, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Počet míst je omezen, zařazení do kurzu bude dle pořadí příchozích přihlášek, zápisné do kurzu se platí před první lekcí ve studiu.

 

SYLVA NIKOLIĆOVÁ:

Čtvrtek   17.00 – 18.15   Jóga s lehkostí – kurz pro začátečníky

Jógové cvičení od základů a s prvky vývojové kineziologie, tzn. zapojení hlubokého stabilizačního systému páteře, jež postupně upravuje držení těla, pohybové a dechové stereotypy a napomáhá odstranit přetěžování určitých svalových skupin. Součástí jógových lekcí je vědomá práce s dechem, s pozorností k pohybu a uvolňování přebytečného napětí. Cvičení je vhodné nejen pro začátečníky jógy, ale také pro ty, kteří se obávají cvičení jógy pro své pohybové omezení.

Čtvrtek    18.30 – 19.45   Jóga – kurz pro pokročilé

V tomto kurzu jógy navazujeme na již získané zkušenosti a znalosti z předchozích kurzů, které budeme dále rozvíjet.

V obou kurzech je kladen stále důraz na individuální přístup, smysluplnost cvičení opřenou o znalost fyziologie těla, zdravých principů pohybu a jógového cvičení se všemi jeho benefity.

Termín pro oba kurzy:  4.10. – 6.12. 2018   

Cena za každý kurz:       1700,- Kč  (cena za 10 lekcí)

 

Závazné přihlášky, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Počet míst je omezen, zařazení do kurzu bude dle pořadí příchozích přihlášek, zápisné do kurzu se platí před první lekcí ve studiu.