Kateřina Santolíková

Pohyb se stal součástí mého života již v dětství. Časem jsem přes sportovní aktivity méně, či více fyzicky náročné a po mateřské dovolené hledala způsob, jakým se při dětech a pracovní náplni věnovat také pohybu, protože mě začaly pronásledovat bolesti zad. Tady začala má cesta k józe, když jsem si postěžovala kamarádce fyzioterapeutce a začínající lektorce jógy, pozvala mě na víkend s jógou a tam mě tenkrát (pro mne ještě) cvičení, velice oslovilo. V dalších letech jsem se zcela zbavila nejen bolestí v zádech, ale jóga naplnila dalším dílkem můj život. Po několika letech praktikování cvičení na vlastním těle jsem v roce 2008 absolovovala kurzy FISAF Body and Mind, Jóga pro děti, několik workshopů s Václavem Krejčíkem, Sylvií Nikolićovou a Olgou Tajovskou. Od roku 2009 působím jako lektorka power jógy v pravidelných lekcích a předávám nabyté zkušenosti a znalosti svému okolí. Před několika lety mě zaujalo cvičení metodou pilates, které dokonale doplnilo i rozšířilo mozaiku mých pohybových aktivit. Po absolovování kurzu Fisaf Pilates – Hana Císařová Hofrichtová – Pilates 1 a 2 se posledních 7 let věnuji také lektorování pilates. Své zkušenosti a znalosti průběžně doplňuji. V loňském roce např. o kurz Fluidního cvičení s Michaelou Cusanovou, které se zabý uvolňováním beder a bránice. S klienty se snažím hledat vhodnou cestu k potěšení a přínosnému prožívání pohybu.

Úterý   19.00 – 20.15   Jóga pro zdraví

Lekce jsou vedeny dle složení a potřeb klientů. Vždy s ohledem na jejich zdravotní a fyzickou kondici. Při cvičení dbáme na všechny základní principy - správné dýchání, aktivace hlubokého stabilizačního systému, uvolňování přebytečného napětí svalů a práce s koncentrací. Cvičení jógy je vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Termín pro oba kurzy:  15.9. – 1.12. 2020 

Cena za každý kurz:      1700,- Kč  (cena za 11 lekcí, 1 lekce zdarma)

 

Závazné přihlášky, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu  katerina.santolikova@seznam.cz . Počet míst je omezen, zařazení do kurzu bude dle pořadí příchozích přihlášek, zápisné do kurzu se platí před první lekcí ve studiu.

Kontakty:

tel: 721 165 257

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.