Perutkova

Jak praví výstižně Encyklopedie jógy*:
"Cesta jógy směřuje vždy k poznání sebe sama a Nejvyšší Reality, má však řadu podob vyhovujících adeptům s různou mentalitou a různými dispozicemi."

I moje cesta měla a má řadu podob - vedla přes dynamické formy cvičení, aerobiku a tance, přes vedení skupinových lekcí a mezinárodní prezentérství, přes závodění, reprezentaci, trenérství, ale i přes vážné úrazy, až k józe. V té jsem našla vše, co mi v ostatních formách cvičení chybělo. Mé "mentalitě a dispozicím" nejvíce sedí dynamická jóga stylu Ashtanga a z té především čerpám pro své cvičení Hard Yoga Therapy. Poprvé jsem svůj projekt představila na Mezinárodním kongresu IFAA v Praze v roce 2002 a v roce 2004 na Mezinárodním kongresu ECA v New Yorku. V roce 2011 jsem složila zkoušky Power Yoga Master Instructor a pro svou praxi nadále čerpám z workshopů a kurzů svých oblíbených učitelů jógy (např. Nancy Gilgoff, Godfri Devereux, Dalibor Štědronský, Petr Smil, Lenka Oravcová a další).
Na lekcích Hard Yoga Therapy cvičíme intenzivně, ale s respektem ke svým (in)dispozicím. Cvičíme s pokorou, ale beze strachu zkusit něco nového. Každý/každá z nás, na své vlastní cestě, se svým jedinečným tělem. Není to soutěž. Není to závod. Je to jen cesta. Cesta k sobě.
Vnímejme svůj dech a signály svého těla. Učme se jim rozumět. Nechejme věci, ať se stanou...

Kontakty:

tel: 608 055 110

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.